Výjezdová jednotka – Členové

Jednotka hasičů jejichž zřizovatelem je městys Velké Poříčí, je zařazená na základě Zákona o PO 133/1985 Sb. ( ve znění pozdějších předpisů ) do kategorie JPO III pro výjezdy k mimořádným událostem i mimo rámec působnosti obce.

Operační středisko HZS vysílačkou vyhlásí poplach na svolávače členů a spustí sirénu. Současně ohlásí, o jakou událost se jedná a místo. Maximální doba pro vyjetí jednotky je do 10 minut od vyhlášení poplachu.

Jednotka má v současnosti 24 členů.

Velitel jednotky:

Pašťalka Jan

Velitelé družstva:

Němeček Bedřich

Josef Klinkovský

Roman Fiedler

Jiří Rut

Strojníci:

Martin Brázda

Jan Draboň

Jiří Rut

Michal Seidel

Jiří Vejsada

Zbyněk Snášel

Hasiči:

Jiří Berger

Leoš Hejna

Ondřej Lokvenc

David Mach

Matěj Němeček

Jan Pašťálka ml.

Tomáš Polák

Tomáš Prouza

Michal Stára

René Zvoníček

Rut Jiří ml.

Rut Martin